Blog

7

Náš blog o všem ze světa nejen českého discgolfu. Nepravidelné články na různá témata, která nás zajímají. Chceme vás informovat o turnajích které jsme hráli. Určitě se s Vámi podělíme o zajímavé rozhovory. Chceme se trochu pověnovat pravidlům, zejména těm která jsou pravidelně porušována. Také vám přineseme sérii článků o trénování. Jak a co trénovat, nějaké tipy a triky. A velmi rádi bychom se zde s Vámi podělili o naše discgolfové myšlenky.

Nejnovější článek

Aplikace UDisc

UDisc je jedna z nejlepších aplikací nejen na zapisování skóre. Aplikace toho umí mnohem více. Pokud Vás teda zajímá co všechno umí a s čím vám může pomoci, pusťtě se do čtení článku od Johnnyho.

pokračovat ve četní ...

Další články

výrobci discgolfového vybavení

MVP discsport

MVP discs sport je americká firma, kterou založili bratři Brad a Chad Richardsonovi v roce 2010. Jedná se o velmi pokrokovou a moderní firmu, která vše zakládá na vědeckých základech. V našem článku se dozvíte jak firma vznikla a další podrobnosti.

pokračovat ve četní ...

discgolfové vybavení
discgolfové vybavení

Kde koupit discgolfové vybavení?

Přemýšlíte kde koupit discgolfové vybavení? Už nemusíte! Zde já pár rad, kde všude můžete koupit nejen disky, ale i další vybavení na discgolf. A nebojte nezůstaneme jen v Čechách, kde je prozatím omezený výběr, ale podíváme se kde se dá bezpečně nakupovat po celém světě.

pokračovat ve četní ...

discgolfové myšlenkyostatní

Jaký vybrat putter od MVP? Pár rad nejen pro začínající disgolfisty.

Jaký vybrat putter od MVP. Jelikož MVP je naše srdcová záležitost, tak bychom vám rádi pomohli s výběrem vhodných putterů právě od této značky. Tento článek je určen všem začínajícím disgolfistům, kteří to z discgolfem myslí vážně a začínají si budovat svůj bag a tíhmout k americkému výrobci MVP.

pokračovat ve četní ...

discgolfové turnajerozhovory

Česká Lípa Big Open

Parádní turnaj Big 18 open v České Lípě. Jedno z nejkrásnějších hřišť jaké jsme kdy hráli skvěle připravili borci z místního klubu. Posekat přes 30 hektrů, udělat grafiku, všechny jamky natočit dronem a spousty další práce. Smekáme a držíme palce, aby se podařilo toto hřiště přestavět na pevné.

pokračovat ve četní ...

discgolfové myšlenkydiscgolfové turnaje

Konopiště 2018

Ještě než začne první Major v disgolfu na Konopišti, tak hřiště prověřil Jerry. Získal pár informací od pořadatelů a možná vám prozradí za kolik že jedno z nejdelších hřišť na světě zahrál. Myslím že stojí za to si na Jerryho výsledek počkat. Zahráli jste si také na konopišti Major hřiště? Jak se Vám líbilo? Nebo jste si zahráli Chalanger.

pokračovat ve četní ...

Share This